Elektroniczne

Sprzęt zakwalifikowany jako AGD sprawdza się w wielu domowych pomieszczeniach, dzięki czemu jego użytkowanie ułatwia codzienne funkcjonowanie. Urządzenia przeznaczone do kuchni sprawiają, iż przygotowywanie posiłków staje się łatwiejsze, a sprzęty elektroniczne, typu stacja pogodowa czy ładowarka na USB sprawdzą się w podróży i nie tylko.

W naszej ofercie znajdą Państwo również gadżety, których można używać zarówno na co dzień, jak i w sytuacjach, np. podczas ćwiczeń fizycznych. Mowa tutaj o słuchawkach dousznych czy zegarku z opcją liczenia kroków.

Na co dzień nie rozstajemy się z naszym telefonem komórkowym. W ofercie przygotowaliśmy dla Państwa elektroniczne sprzęty, które można zabrać ze sobą, dzięki małym rozmiarom. Mowa tutaj o powerbankach, czyli przenośnych bateriach, za pomocą których podładujemy telefon będąc poza domem. Przydatnym gadżetem jest również pamięć USB, na której możemy przechowywać ważne dla nas dokumenty, a także zdjęcia czy filmiki. Dostępnych jest kilka rodzajów pamięci, które różnią się między sobą pojemnością, np. 16 GB lub 8 GB.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz