Dzień dobry,

Dziękuję za odwiedziny mojej strony. Nazywam się Przemysław Lipka, jestem właścicielem firmy ekogratis.pl

Nasza historia jest podobna do większości firm, jest rok 2008 rozpoczynam prowadzenie firmy w domowym zaciszu, biurko w gabinecie to centrum dowodzenia, ja jestem handlowcem, grafikiem, magazynierem pracuje za wszystkich. Początkowo praca polega na tym co w większości agencji reklamy, czyli na sporządzeniu oferty z doliczoną marżą, następnie zlecenie pracy podwykonawcy i  dostawa zamówienia. Realizuje zlecenia drukarskie, gadżetów promocyjnych, reklamy zewnętrznej. Dzięki wszechstronności prac szybko dostrzegam wyjątkowość segmentu gadżetów reklamowych z nadrukiem logo. Coraz bardziej zaczyna mnie ciekawić ten wyjątkowy rynek. Mija kilka kolejnych lat, powoli rozwijam skrzydła.

Rok 2014 podejmuję ważną decyzję, czas przenieść firmę do odrębnego lokalu. Tak powstaje biuro handlowe w Gliwicach, z małą wzorcownią, dobrą kawą i oczekiwaniem na klientów. Coraz bardziej zaczynam myśleć o tym, że aby przetrwać na rynku gadżetów promocyjnych trzeba zacząć być niezależnym. Odwiedzam targi nowości sprzętowych, "podglądam" podwykonawców podczas prac nad moimi zleceniami. 

W roku 2016 dochodzi do przełomu, rozpoczynamy pracę nad częścią naszych zleceń, rozpoczynamy prace drukarskie. Pierwsze maszyny, wzloty i upadki. Łatwo nie było, do teraz pamiętam niektóre zlecenia które były realizowane po nocach, czy w weekendy. Działo się tak, z jednego względu chęć dotrzymania umówionego z klientem terminu. Teraz po 12 latach prowadzonej działalności mogę stwierdzić jedno, nigdy nikogo nie zawiodłem. Zawsze mimo gorszych momentów gadżety były dostarczone na czas.

Od 2018 roku prowadzę firmę przy ulicy Portowej w Gliwicach. Nasz lokal ma obecnie około 300m2, wiele się zmieniło. Zyskaliśmy komfortowe biuro, zaplecze magazynowe oraz własną drukarnię - wszystko w jednym miejscu. Wszystko dla jednego celu gadżety reklamowe z logo zawsze na czas, w najwyższej możliwej jakości. Nie boję się wyzwań, ponieważ lubię pracę na najwyższych obrotach. Ekspresowe zlecenia realizujemy nawet w 12h, w trybie dzisiaj zlecenie, dzisiaj dostawa lub wysyłka, dzięki temu uratowałem już nie jeden stracony event.

Co nas wyróżnia?

Niezależność, działamy bez pośredników, posiadamy pełne zaplecze drukarskie i magazynowe.

Elastyczność, to atut z którym chcemy być identyfikowani.. Dział handlowy jest dla Państwa dostępny od od wczesnego ranka, do późnych godzin wieczornych. Drukarnia działa zgodnie z zapotrzebowaniem. Jeżeli zachodzi konieczność  pilnej dostawy realizujemy ją naszym transportem.

Terminowość, klucz do sukcesu. Przez 12 lat zrealizowaliśmy 3000 różnych zleceń, co w podsumowaniu daje niepoliczalne dziesiątki milionów gadżetów z nadrukiem. Ilość nie jest istotna, ważne jest to, że każde z tych zamówień zostało zrealizowane na czas, nawet wtedy gdy coś poszło nie tak. Wiemy jak ważne są gadżety reklamowe, i że bez nich pewne eventy nie mają sensu.

Jakość nadruków, posiadamy własną drukarnię, działamy bez pośredników dzięki czemu kontrolujemy jakość realizacji na każdym etapie produkcji.

Dzięki tym cechom posiadamy grono zadowolonych stałych klientów, realizujemy zamówienia dla największych światowych korporacji, agencji eventowych, mniejszych rodzinnych firm. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, a każdy klient jest dla nas wyjątkowy. 

Dziękuję, za poświęcony czas. Jeżeli szukacie Państwo dostawcy gadżetów reklamowych, proszę o kontakt ze mną lub działem handlowym, mam nadzieję, że już po chwili odczujecie Państwo różnicę.

Pozdrawiam

Przemysław Lipka - właściciel ekogratis.pl