W związku z tym, że posiadamy własną drukarnię mamy pełną kontrolę nad całą produkcją zlecenia na każdym jego etapie, nasz dział kontroli jakości w każdej chwili może zareagować na jakiekolwiek nieprawidłowości - dzięki czemu mamy pewność, że klient otrzyma produkt w najwyższej jakości. Do każdego rodzaju produktu jaki jest na rynku - dostosujemy odpowiednią technikę znakowania.

W szczególnych przypadkach możemy wykonać znakowanie nawet w 24h od momentu otrzymania zlecenia ( jest to opcja dodatkowo płatna tzw. ekspres)

W naszym parku maszynowym mamy możliwość wykonania znakowania w następujących technikach znakowania:

Tampodruk - służy głównie do drukowania drobnych gadżetów typu breloki,długopisy,notesy,zestawy karteczek memo, pendrive oraz większość artykułów biurowych - jest to bardzo precyzyjna technika pozwalająca na uzyskanie bardzo dokładnego druku nawet bardzo drobnych elementów logotypu.

Sitodruk - wykorzystywany głównie przy nadrukach na torbach, koszulkach oraz parasolach

Termotransfer sitodrukowy - jest techniką która pozwala na wierne i trwałe odwzorowywanie kolorów nadruków na tkaninach.

Sitodruk na okrągło - oferujemy znakowanie na przedmiotach okrągłych typu butelki/bidony/kubki/świeczki i inne przedmioty owalne

Sublimacja - rodzaj druku pełnokolorowego stosowany zazwyczaj w przypadku produktów które są wykonane z poliestru, lub mają jego domieszkę w swoim składzie, nie ma tu możliwości nadrukowania koloru białego (dlatego większość produktów znakowanych tą techniką jest właśnie w kolorze białym)

Druk pełnokolorowy UV - przy użyciu specjalistycznej drukarki cyfrowej możemy na każdym płaskim produkcie wydrukować pełnokolorowe logo/zdjęcie w najwyższej jakości

Grawer laserowy - mamy do dyspozycji dwa różne rodzaje laserów, jeden z nich to YAG który służy do znakowania metalowych gadżetów typu długopisy,powerbanki czy pendrive

Tłoczenie / Hot-Stamping - wykonywane jest zazwyczaj na miękkich materiałach typu ekoskóra/pu/skóra - które występuje najczęściej w notesach/portfelach/kalendarzach. Hot-Stamping różni się od tłoczenia tylko tym, że zamiast samego "tłoczenia" logotypu - jest wtłaczana folia w produkt w dowolnym kolorze wybranym przez klienta.

Haft komputerowy - do Państwa dyspozycji zostawiamy najnowocześniejsze maszyny hafciarskie oraz wieloletnie doświadczenie personelu zajmującego się haftem komputerowym. Hafty wykonujemy np. na : czapkach, koszulkach, bluzach, koszulkach polo itp. oraz na wykrojach.