Filtruj według

Pendrive

Pendrive reklamowe. Zawsze dobry pomysł

Spośród wielu produktów reklamowych dostępnych w naszej ofercie, to właśnie pendrive reklamowe cieszą się największym powodzeniem. Te niewielkie i niepozorne urządzenia, posiadają olbrzymią moc gromadzenia i przenoszenia danych. Pendrive to jeden z łatwiejszych sposobów na przekazywanie najważniejszych informacji. Natychmiastowy dostęp do zapisanych plików, duża pojemność i wszechstronność, sprawiają że popularna pamięć przenośna jest wciąż mile widzianym i pożądanym prezentem.

Pendrive z nadrukiem. Nowoczesna wizytówka

Niewielki, zbliżony do zapalniczki rozmiar, idealnie mieści się w kieszeni, teczce, czy torbie wraz z komputerem. Płaska powierzchnia z kolei, to doskonałe miejsce na reklamę. Pendrive z nadrukiem zamiast wizytówki? Czemu nie. Aby podnieść skuteczność reklamy, można pokusić się o zapisanie w pamięci urządzenia pliku z prezentacją naszej firmy. Nowoczesny i ekologiczny przekaz, bez marnowania papieru. Osoba obdarowana po zapoznaniu się z ofertą, może bez przeszkód używać pendrive według swojego uznania.

Pendrive z logo firmy. Pozostań w pamięci na dłużej

Pendrive z logo firmy to również świetny sposób, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie, a to w biznesie jest najważniejsze. Wręczając potencjalnemu kontrahentowi lub klientowi prezent w tej formie dajemy do zrozumienia, że jest nam bliska troska się o środowisko naturalne, rozumiemy współczesne przedsiębiorstwa, w których gromadzenie i przetwarzanie danych ma kluczowe znaczenie i wreszcie dajemy do zrozumienia, że doceniamy postęp technologiczny. Jak widać, ten niewielki przedmiot może stać się początkiem drogi do sukcesu, a widniejące na nim logo zostanie na długo zapamiętane.

Pendrive reklamowe. Wybierz najlepszy wariant

W naszej ofercie znajdą Państwo dwa rodzaje pendrive firmy Bullet. Model Glide, w którym gniazdo USB ukryte jest w obudowie urządzenia i można je wysunąć przy pomocy suwaka umieszczonego na boku urządzenia. Drugi rodzaj pendrive Basic Rotate, posiada aluminiową, ruchomą osłonę. Zbudowane z wytrzymałego tworzywa ABS, aluminium i dobrej jakości plastiku sprawdzą się w każdej sytuacji, a szeroki wachlarz pojemności, począwszy od 2 GB, aż po urządzenia zdolne pomieścić 32 GB, pozwoli na zapisanie pokaźnej ilości danych. Gniazdo USB 2.0 zapewni szybki i płynny transfer i odczyt danych. Kilka wersji kolorystycznych do wyboru. W razie wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji. Pendrive reklamowe to sposób, aby Państwa firma zapadła w pamięć. I to dosłownie. Zapraszamy.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz