Filtruj według

Ekologiczne ładowarki indukcyjne

Jak działa ładowarka indukcyjna?

To akcesorium o niewielkich wymiarach jest wyposażone w zwinięty przewód. Ten system nosi miano cewki nadawczej, która w momencie gdy przepływa przez nią prąd emituje pole elektromagnetyczne. Smartfon jest z kolei wyposażony w cewkę odbiorczą. Prezentowane zjawisko określa się jako indukcję elektromagnetyczną. Wystarczy położyć swój telefon na ładowarce, a cały proces powinien rozpocząć się automatycznie, bez konieczności jakiejkolwiek ingerencji użytkownika.

To kompaktowe urządzenie jest świetnym rozwiązaniem szczególnie dla zabieganych osób, które nie mają pod ręką dostępu do tradycyjnej ładowarki, albo nie dysponują odpowiednim okablowaniem. Coraz więcej smartwatchy, smartfonów i innych przenośnych urządzeń jest kompatybilna z tymi ładowarkami.

Ekologiczne ładowarki indukcyjne to wygoda i nowoczesność

Wystarczy, że podłączysz ładowarkę np. do swojego komputera za pośrednictwem portu USB i umieścisz na niej swój telefon. To wygodne rozwiązanie, z którego zalet korzysta coraz więcej osób. Z pewnością docenisz to akcesorium szczególnie wówczas, gdy dysponujesz np. dwoma telefonami o różnych rodzajach wejść. Mając do dyspozycji taką ekologiczną ładowarkę indukcyjną nie musisz troszczyć się o to, aby korzystać z dwóch kabli. Prezentowane urządzenia współgrają z najnowszymi wersjami systemu iPhone oraz Android.

O czym warto pamiętać przy ładowaniu indukcyjnym?

Przed skorzystaniem z ładowarki upewnij się, że Twoje etui nie posiada metalowych elementów. Jeżeli np. pod obudową przechowujesz klucz, monety lub inne metalowe drobiazgi - może wówczas dojść do spowolnienia procesu ładowania, albo zupełnie je uniemożliwić.

Bez obaw możesz korzystać z ładowarki indukcyjnej umieszczając na niej telefon w etui - o ile nie jest ono zbyt grube.

Sprawdź asortyment ładowarek indukcyjnych na ekogratis.pl

Jeżeli jesteś na etapie poszukiwań takich akcesoriów - sprawdź, co proponujemy w naszym sklepie internetowym. Znajdziesz u nas szeroki wybór ładowarek indukcyjnych w różnych przedziałach cenowych. Nowoczesny design oferowanych produktów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Przy komponowaniu naszej oferty kierowaliśmy się nie tylko funkcjonalnością, ale również względami estetycznymi. W rezultacie nawet najwięksi esteci będą w stanie dobrać dla siebie odpowiedni model.

Bezpieczny system płatności, sprawna realizacja zamówień, pomocna i komunikatywna obsługa klienta - to wszystko stanowi przykład naszych wartości. Skorzystaj z naszej oferty i dołącz do grona zadowolonych klientów!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz