Filtruj według

Parasole reklamowe

Parasole reklamowe z nadrukiem

Nic tak nie podnosi zainteresowania danym produktem, jak dobra reklama. Prowadzone przez daną markę działania promocyjne, mają na celu przyciągnięcie uwagi potencjalnego kupca. W przypadku producentów użytkowych akcesoriów, takich jak na przykład kosmetyki czy suplementy diety, najczęściej wybieraną formą promocji jest spot reklamowy w telewizji i internecie. A jak wygląda ta kwestia w przypadku tych marek, które oferują swoim klientom usługi? Tu już należy zwrócić się w stronę trwalszych, a zarazem praktycznych nośników reklamowych. Doskonale w tej roli sprawdzają się parasole reklamowe z nadrukiem.

Parasole z nadrukiem, czyli rozwiązanie dla usług

Wyobraź sobie sytuację, że przyjeżdżasz do hotelu. Gdy planowałeś swój wyjazd, prognozy pogody mówiły o wszechobecnym słońcu i czystym niebie przez cały interesujący Cię okres. Po dotarciu jednak na miejsce okazuje się, że ktoś postanowił spłatać Ci brzydkiego figla i zamiast słonecznych promieni przychodzi Ci mierzyć się z rzęsistym deszczem. Może poza rozczarowaniem nie będzie to aż tak wielki kłopot. Jak to mówią, przezorny zawsze ubezpieczony, więc masz w walizce kurtkę przeciwdeszczową. Nie każdy jednak będzie na taką sytuację przygotowany. Co wtedy? Bardzo możliwe, że obiekt, w którym się zatrzymujesz, ma do zaoferowania akcesoria właśnie na taką ewentualność. Parasole z nadrukiem to dziś bardzo powszechne, a jednocześnie eleganckie rozwiązanie dla tych firm, które oferują swoim klientom różnego rodzaju usługi. Korzystając z takiej formy promocji, firma nie tylko będzie reklamowana poza swoją siedzibą, ale też wywrze na swoim kliencie pozytywne wrażenie, co z pewnością zaowocuje poleceniem obiektu kolejnym osobom.

Parasole z logo, czyli reklama przenośna

Przeciwdeszczowe parasole z logo to również świetna propozycja dla różnego rodzaju organizacji, które angażują się w działania na terenie miasta. Wystarczy przypomnieć sobie wydarzenia, takie jak na przykład koncerty czy wystawy na świeżym powietrzu. Niejednokrotnie widzimy w telewizji tłum ludzi osłaniających się przed spadającymi z nieba kroplami. Czemu więc nie wykorzystać tej sytuacji na zaprezentowanie swojego logo szerszemu gronu odbiorów? Można też przekazać takie akcesorium pracownikom korporacji, by podczas codziennego przemierzania miejskich ulic prowadzili cichą, ale z pewnością nieuciążliwą dla nikogo, kampanię reklamową.

Parasole reklamowe, czyli dla klienta wszystko

Oferowane w naszym sklepie parasole reklamowe, to produkty najwyższej jakości. Produkty dostępne są w różnych rozmiarach, formatach i kolorach. Prowadzimy sprzedaż parasoli tradycyjnych, jak i kompaktowych wersji parasolek składanych. Solidna konstrukcja i odporne na czynniki zewnętrze materiały to gwarancja wieloletniego użytkowania prezentowanego przez nas asortymentu. Projekt parasola ustalamy razem z klientem, który decyduje o jego wyglądzie, w tym o lokalizacji nadesłanego logo.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz