Filtruj według

Koszulki

Koszulki własne logo - dlaczego to świetny wybór?

Koszulki z własnym logo to w wielu branżach i sytuacjach, ponieważ sprawdzają się one także u osób prywatnych, niezastąpione rozwiązanie. Koszulki własne logo pozwalają rozreklamować własny produkt bądź usługę w oryginalny, a przy okazji estetyczny sposób. Dodatkowo często tego typu koszulki traktowane są jako upominek po zakończonych targach czy szkoleniach. Zwłaszcza że, zlecając wykonanie własnego logo na koszulce, samemu zdecydować można o tym, jak duże będzie zamieszczone logo. To duże ułatwienie i możliwość stworzenia koszulki, która nie będzie nachalną reklamą.

Eko koszulki wykonane z bawełny

Doskonale wiemy, jak dużą rolę odgrywa materiał wysokiej jakości. To dlatego robimy co w naszej mocy, aby wszystkie nasze eko koszulki wykonane były właśnie z bawełny wysokiej jakości. Dzięki temu wszystkie są przyjemne w dotyku, a do tego bardzo wytrzymałe. Można mieć pewność, że nie stracą one swojego wyjątkowego wyglądu po kilku praniach i materiał nadal będzie prezentował się bardzo dobrze. Skład koszulek to 95% bawełny i 5% elastanu, który również odgrywa tutaj kluczową rolę, ponieważ sprawia, że koszulki o wiele lepiej dopasowują się do ciała, są elastyczniejsze i doskonale się układają. Podwójny ścieg sprawia, że koszulki są mocne, wytrzymałe i nie prześwitują.

Eko t-shirt dlaczego warto go mieć?

Już sama nazwa eko t-shirt mówi naprawdę wiele! Jest to koszulka, która powstała przy zachowaniu najwyższej staranności o to, aby była ona ekologiczna, czyli korzystna dla środowiska. Wszystkie nasze produkty powstają w sprawdzonych szwalniach, a do tego jedynie z naturalnych i dobrej jakości materiałów. Duży wybór fasonów sprawi, że każdy znajdzie dla siebie taki, w którym czuć się będzie najlepiej. Oczywiście są to warianty, zarówno męskie, jak i damskie! Z krótkim, jak i długim rękawem! To zdecydowanie ułatwi podejmowanie ostatecznej decyzji. Co więcej, te koszulki dostępne są nie tylko w białej wersji.

Koszulka eko z własnym nadrukiem

Możliwość wykonania własnego nadruku, z całą pewnością jest bardzo kusząca. Z takiej opcji korzystają osoby prywatne, ale jak najbardziej również firmy. Koszulka eko z własnym nadrukiem to bardzo korzystna opcja zamieszczenia dowolnego logo, obrazka lub napisu. W ten sposób zareklamować można swoje usługi. To na pewno polecana opcja, która w oryginalny sposób przykuwać będzie wzrok i budzić ciekawość. Takie koszulki można również podarować swoim klientom, aby wzbudzić u nich pozytywne odczucia.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz