Filtruj według

Czapki i kapelusze

Czapki z logo

Czapki pełnią bardzo ważną funkcję ochrony głowy. Latem stosujemy czapki z daszkiem, aby ochronić się przed słońcem. Są też świetną alternatywą dla okularów przeciwsłonecznych. Natomiast zimą nosimy czapki zakrywające uszy, które pomagają utrzymać ciepło i chronią przed zimnem oraz wiatrem. Tak naprawdę są produktem całorocznym, ponieważ znaleźć można odpowiednią na każdą porę roku, ale i takie, które będą pasować do każdej stylizacji, zarówno sportowej, jak i eleganckiej, ale skoro już je nosimy, to można wykorzystać je w jeszcze jednym celu. Warto przyjrzeć się bliżej naszej ofercie i poszukać czapki z logo.

Czapki z nadrukiem

Żeby czapka stała się wyjątkowa i niepowtarzalna można zastanowić się nad wyborem czapki z nadrukiem. Taki rodzaj sprawi, że zwykłe nakrycie głowy nie będzie już tylko pospolitym dodatkiem, a stanie się jedynym w swoim rodzaju dopełnieniem wszystkich oryginalnych stylizacji. Staną się praktycznym gadżetem, który w każdym przypadku doda charakteru nawet nudnej odzieży. Będą świetnym atrybutem mody miejskiej, ale również sprawdzą się podczas przechadzki po lesie czy parku. Dzięki temu czapki nie będą już przykrym obowiązkiem, ale sprawią, że chętnie będziesz je zakładać i o nich pamiętać.

Czapki z logo firmy

Mogą stać się również świetną reklamą, jeśli wykorzystamy czapki z logo firmy. Zazwyczaj pracodawca zapewnia swoim pracownikom ubiór, co świadczy o profesjonalizmie firmy, więc warto przy okazji sprawić, by taka odzież jednocześnie rozpowszechniała nazwę przedsiębiorstwa bądź jego logo. Warto skorzystać z pomocy firm zajmujących się personalizacją czapek pod konkretną markę, które również stworzą ciekawy projekt. Dobrze też sprawdzić wcześniej jakość oferowanych przez nią produktów.

Czapki z logo na event

Dobrym pomysłem na event firmowy są czapki z logo dla obecnych klientów czy też potencjalnych przyszłych klientów. Jak wiadomo takie wydarzenia, bardzo sprzyjają w promowaniu firmy, dotarciu do nowych nabywców, a także budowaniu dobrych relacji z kontrahentami. Oprócz tego pomagają w tworzeniu silnego i zgranego zespołu pracowników, którym także warto podziękować za ich wkład i pracę w tworzenie marki. Dlatego też i dla nich warto przewidzieć podarunki, np. w postaci takich właśnie czapek. Wszyscy lubią dostawać prezenty, więc dlaczego by tego nie wykorzystać do budowania świadomości istnienia przedsiębiorstwa. Jeśli planujesz zorganizować takie spotkanie lub podziękować swoim współpracownikom, skorzystaj z naszej oferty i zapoznaj się z naszym asortymentem.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz