Filtruj według

Torby ekologiczne

Torby ekologiczne na ekogratis.pl

Coraz większą popularnością cieszą się produkty przyjazne dla środowiska. Wśród wiele produktów jakie oferujemy w naszym sklepie, znajdziesz duży asortyment toreb ekologicznych. Torby są lekkie i trwałe. Łatwo je przechowywać i są przeznaczone do wielokrotnego użytku. Torba ekologiczna nadaje się na zakupy, do pracy, szkoły i do przenoszenia różnych niewielkich przedmiotów. Mamy dla Ciebie torby ekologiczne z tradycyjnej bawełny, torby ekologiczne z bawełny pochodzącej z recyklingu, torby z bawełny twill, torby bambusowe. Specjalizujemy się również w wykonywaniu profesjonalnych nadruków na produktach. Każda torba to duża powierzchnia przyciągająca wzrok. Torba ekologiczna z nadrukiem może być nośnikiem reklamy i promocji firmy. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą toreb ekologicznych i toreb ekologicznych z nadrukiem.

Torby ekologiczne z bambusa

Bambus jest jednym z najbardziej ekologicznych materiałów na Świecie. Naturalny bambus jest największą ze wszystkich traw. Bambus, traktowany jako najszybciej rosnąca roślina na ziemi, jest całkowicie biodegradowalny i w 100 proc. naturalny. To fantastyczna alternatywa dla plastikowych toreb. Bambus pomaga zminimalizować toksyczne odpady. Każda bambusowa torba ekologiczna z nadrukiem jest wyjątkowa i wyróżnia się na tle zwykłych toreb. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Już teraz zapraszamy do kontaktu i w kreatywny oraz ekologiczny sposób zareklamuj swoją markę.

Torby ekologiczne bawełniane z nadrukiem

W naszym sklepie znajdziesz również wyjątkowe, bawełniane torby ekologiczne. Cześć toreb to bawełna pochodząca z recyklingu. To chyba najbardziej przyjazny dla środowiska rodzaj bawełny. Recykling tkanin w znaczący sposób przyczynia się do zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska. Jest również wygodna w użytkowaniu i wytrzymała. Kiedy przestanie nam być już potrzebna, jest w 100 proc. biodegradowalna.

Torby ekologiczne z nadrukiem

Torby ekologiczne, które mamy w naszej ofercie to duża paleta rozmiarów, wzorów i kolorów. Znajdziesz nas wyjątkowe i niebanalne torby bawełniane torby ze wstawką wykonaną z korka. Oferujemy też worki ze sznurkiem, które zostały wykonane z przetworzonych plastikowych butelek, które wygodnie nosi się na plecach lub na ramieniu. Wszystkie nasze wyroby możesz kupić w opcji bez znakowania lub z nadrukiem. Zamówienia tych pierwszych jesteśmy w stanie zrealizować nawet tego samego dnia. Jeżeli szukasz efektownej, wygodnej i wytrzymałej torby ekologicznej z nadrukiem to oferta ekogratis.pl jest dla Ciebie.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz