Filtruj według

Kubki termiczne

W naszym asortymencie produkty dla siebie znajdą miłośnicy wszelkich napojów ciepłych, takich jak zielona herbata czy aromatyczna kawa. Mowa oczywiście o pojemnikach termoaktywnych, jakimi są kubki termiczne. Odpowiedni model powinien być szczelny, mieć dużą pojemność, a także ciekawy nadruk lub wzór, który będzie cieszył oczy podczas porannego spaceru czy przeglądu prasy przy kawie.

Większość pojemników na napoje są wykonane ze stali nierdzewnej, która charakteryzuje się dużą wytrzymałością, a także niską wagą. Ponadto kubek termiczny posiada podwójne ścianki, za którymi znajduje się pusta przestrzeń, czyli próżnia techniczna. Dzięki temu napój zawdzięcza swoją stałą temperaturę, zarówno wysoką, jak i niską. Dysponujemy pojemnikami o różnych kształtach i pojemnościach.

Tego typu gadżet sprawdzi się u osób, które piją w ciągu dnia bardzo dużo napojów kawowych i herbat, bez względu na miejsce pobytu, np. biuro lub samochód. Ponadto polecamy takie pojemniki na napoje na prezent dla bliskiej osoby.

Kubki termiczne z nadrukiem – doskonałe na prezent

Jeśli szukasz ciekawego pomysłu na prezent, praktyczny i designerski kubek termiczny z własnym nadrukiem może okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Każdy z pojemników termoaktywnych znajdujących się w ofercie naszego sklepu możesz urozmaicić dowolnym logo lub sentencją, dzięki czemu zyska on spersonalizowany i wyjątkowy charakter. Tego typu kubek termiczny z logo firmy doskonale sprawdzi się również w roli upominku dla przełożonego, pracownika lub kontrahenta, co z pewnością zacieśni łączące was relacje biznesowe.

Kubek termiczny z logo firmy – podstaw na kreatywną formę promocji

Kubki termiczne z nadrukiem to również świetna forma promocja własnej marki. Taki gadżet doskonale przyciągnie uwagę współpracowników i potencjalnych klientów firmy, a ze względu na uniwersalny charakter z pewnością będzie często wykorzystywany przez swojego właściciela. Kubek termiczny z logo firmy to produkt idealny dla osób, które cenią sobie nowoczesne i praktyczne podejście do biznesu.

Kubek termiczny z własnym nadrukiem – najwyższa jakość w korzystnej cenie

Wszystkie kubki termiczne z własnym nadrukiem znajdujące się w ofercie naszego sklepu to produkty najwyższej jakości, które wykonane są tylko ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, co przekłada się na ich doskonały design i wieloletnią użyteczność. Każdy z nich posiada wszelkie niezbędne certyfikaty, jest odpowiednio szczelny, a dzięki podwójnym ściankom, za którymi znajduje się pusta przestrzeń (czyli próżnia techniczna) napój zachowuje swoją stałą temperaturę – zarówno wysoką, jak i niską. Taki kubek termiczny z własnym nadrukiem to zatem gwarancja najwyższej jakości i komfortu użytkowania. Co ważne, nasze kubki dostępne są w niezwykle korzystnych cenach.

Kubki termiczne z własnym nadrukiem – szeroki wybór produktów

Stale rozbudowujemy i udoskonalamy ofertę naszego sklepu, aby każdy mógł bez problemu znaleźć w niej kubek termiczny z własnym nadrukiem zgodny ze swoimi indywidualnymi preferencjami. Oferujemy dziesiątki ciekawych modeli, które różnią się m.in. pod kątem pojemności, designu, koloru, funkcjonalności czy materiału wykonania. Posiadamy m.in. klasyczne kubki termiczne z nadrukiem, wyposażone w karabińczyk, podwójne ścianki, próżniowe czy izolowane w specjalny sposób. W naszej ofercie znajdują się również niezwykle eleganckie i stylowe zestawy upominkowe składające się z dwóch kubków, które idealnie sprawdzą się w roli prezentu dla szefa, partnera czy kontrahenta.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz