Filtruj według

Karteczki Memo

Karteczki memo

Odpowiednia organizacja czasu i pracy to klucz do sukcesu. Karteczki memo należą do przydatnych akcesoriów, które pozwolą cieszyć się nią podczas realizowania zawodowych obowiązków. Działają w bardzo prosty sposób – wystarczy umieścić na nich ważną informację, o której chcemy pamiętać, i przykleić w miejscu, które pozostaje w zasięgu naszego wzroku. Obecnie coraz więcej przedsiębiorstw inwestuje w tego rodzaju artykuły biurowe, które zauważalnie ułatwiają pracę personelowi. Zapoznaj się z naszym asortymentem i zainwestuj w rozwiązania, które sprawią, że Twoja firma będzie funkcjonowała wyjątkowo efektywnie!

Karteczki samoprzylepne w wielu różnych kolorach

Doskonale wiemy, że większość ludzi to wzrokowcy. Dlatego też oferowane przez nas karteczki samoprzylepne są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. To wyraziste barwy, które już z daleka rzucają się w oczy i które bardzo łatwo zauważyć. W rezultacie produkty doskonale spełniają swoje zadanie. Większość zestawów zawiera karteczki:

- różowe

- żółte

- pomarańczowe

- niebieskie

- zielone

Taka różnorodność nie tylko sprawi, że każdy członek kadry wybierze te, które najbardziej mu się podobają, ale i pozwoli właściwie posortować dokumenty. Podczas składania zamówień można kierować się także rozmiarami oraz kształtem.

Reklamowe karteczki samoprzylepne – skuteczne narzędzie marketingowe

Wiele osób ceni sobie prezenty o praktycznym charakterze. Nasze reklamowe karteczki samoprzylepne staną się przydatnym drobiazgiem, który pozwoli Ci zapaść w pamięć klientów i kontrahentów. Nadrukujemy na nich nazwę Twojego przedsiębiorstwa, a jeżeli wyrazisz takie życzenie, to również numer telefonu i pozostałe dane kontaktowe. Śmiało wręczaj je podczas rozmaitych eventów biznesowych, targów branżowych, konferencji i tym podobnych wydarzeń.

Karteczki samoprzylepne memo – wiele możliwości zastosowania

Jedną z największych zalet posiadanych przez karteczki samoprzylepne memo jest to, że można używać ich na wiele rozmaitych sposobów. Przyczepione do monitora lub klawiatury będą przypominały o terminach istotnych spotkań, lub czynnościach, które należy wykonać. Warto przykleić je także do dokumentów włożonych do segregatorów, aby znacznie łatwiej i szybciej można było je znaleźć. Nasze karteczki przydadzą się personelowi zatrudnionemu w biurze. Stanowią znakomitą inwestycję dla różnej wielkości firm oraz instytucji. Asortyment skomponowaliśmy tak, by każdy znalazł w nim coś dla siebie, a połączenie atrakcyjnych cen i wysokiej jakości to nasz znak rozpoznawczy. Udanych zakupów!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz