Filtruj według

Notesy

Notesy z nadrukiem to praktyczny gadżet dla firm

W opozycji do kalendarzy znajdują się notesy. Nie ograniczają je żadne konkretne daty, można zacząć w nim notować w dowolnym momencie. Dzięki temu takie notesy z nadrukiem sprawdzą się jako funkcjonalna forma upominku przez cały rok.

Notesy reklamowe z nadrukiem - duży wybór w jednym miejscu

Jeżeli szukasz praktycznego gadżetu, który umożliwi prowadzenie odręcznych zapisków, a jednocześnie będzie trwałym nośnikiem reklamy - na Ekogratis znajdziesz wiele propozycji eleganckich notesów reklamowych z nadrukiem w różnym formacie i z różnymi kolorami okładek. Do wyboru masz zarówno stonowane barwy, jak i te bardziej wyraziste czy nietypowe jak np. w przypadku notesu w kolorze drewna. Dzięki tej różnorodności łatwiej przyjdzie Ci dopasowanie okładki do planowanego nadruku. Wszystko po to, aby otrzymany efekt był jak najbardziej spójny w identyfikacji wizualny Twojej firmy i korespondował z dotychczasową kolorystyką.

Notes z nadrukiem od ekogratis.pl - dlaczego warto?

Podczas planowania budżetu marketingowego warto uwzględnić środki na gadżety reklamowe - szczególnie takie, których cykl życia będzie relatywnie długi. Dotyczy to właśnie notesu z nadrukiem. To, co wyróżnia ofertę sklepu ekogratis.pl to między innymi szybka wycena. Możesz ją otrzymać wieloma kanałami- nie tylko za pośrednictwem poczty elektronicznej, ale również korzystając z czatu na stronie. W dni robocze taką kalkulację otrzymasz zaledwie w ciągu kilku minut! Do realizacji zamówienia przystępujemy bezzwłocznie po przyjęciu i opłaceniu zamówienia. Przesyłka znajdzie się u Ciebie w ciągu zaledwie kilku dni roboczych.

Zainwestuj w udaną kooperację B2B

Załoga ekogratis.pl dokłada wszelkich starań w trosce o spełnienie oczekiwań w kontekście szybkiej realizacji zamówienia oraz zapewnienia trwałego nadruku. Warto przy tym zaznaczyć, że oferta dotycząca znakowania notesów nie jest kierowana dla klientów indywidualnych. Z tej opcji mogą bowiem skorzystać firmy oraz instytucje. Jeżeli jesteś na etapie poszukiwań funkcjonalnego i eleganckiego podarunku - taki notes będzie strzałem w dziesiątkę! Z pewnością znajdzie zastosowanie, a dzięki trwałemu nadrukowi będzie jednocześnie pełnić dyskretną rolę reklamową Twojej firmy. Taka forma budowania pozytywnych skojarzeń między Twoim przedsiębiorstwem a klientem będzie możliwa właśnie dzięki skorzystaniu z oferty sklepu Ekogratis. Zainwestuj w takie znakowane notesy z nadrukiem i ciesz się korzyściami, jakie wynikają z tego rozwiązania!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz