Filtruj według

Notesy ekologiczne

Dzięki nim Twoi klienci nie zapomną już o niczym – nasze notesy ekologiczne sprawdzają się do prowadzenia wszelkich zapisków codziennych obowiązków. Dodatkowo dzięki stworzeniu ich z recyklingu kupując je, realnie przyczyniasz się do ochrony środowiska. Wybierając nasze propozycje ograniczasz powstawanie kolejnych odpadów z tworzyw sztucznych, które w tak zastraszającym tempie gromadzą się na naszej planecie.

Każdy z poniższych ekologicznych notesów sprawdza się także podczas szkolnych lekcji oraz zajęć uniwersyteckich. Dzięki temu możesz wręczać je zarówno swoim dorosłym klientom, jak i tym nieco młodszym odbiorcom. Wśród propozycji znajdziesz różnokolorowe egzemplarze oraz modele z gumką, która pozwala wygodnie schować go do plecaka lub torby. Poniżej umieściliśmy także produkty z dołączonym długopisem kartonowym, co daje w pełni praktyczne rozwiązanie. Dodatkowo nasze ekologiczne notesy oprócz ciekawego designu są niezwykle funkcjonalne. Wśród nich znajdziesz egzemplarze z kartkami w linie lub w kratkę, a także z dołączonymi wielobarwnymi i samoprzylepnymi znacznikami.

Dlaczego warto decydować się na ekologiczne notesy?

Z całą pewnością ekologiczne notesy to doskonałe rozwiązanie, które przypadnie do gustu na pewno każdemu, kto ceni sobie funkcjonalność i dbanie o środowisko. Połączenie tych dwóch czynników jest bowiem niezwykle ważne i pozwala osiągnąć naprawdę doskonałe rezultaty. Z jednej strony pozyskać można naprawdę fajny, modny i praktyczny notes, w którym można zapisać dosłownie wszystko, a z drugiej ekologiczny dodatek, który pomaga dbać o środowisko, co w obecnych czasach jest szczególnie istotne.

Notesy ekologiczne - do czego się przydadzą?

Jesteś jedną z tych osób, które muszą mieć wszystko zapisane i zaplanowane? W takim razie te notesy ekologiczne będą dla Ciebie prawdziwym strzałem w dziesiątkę i na pewno sprawdzą się w każdej sytuacji. Przede wszystkim prezentują się naprawdę ciekawie i będą odpowiednie dla wszystkich osób, które szczególnie cenią sobie minimalizm. Okładka pozbawiona jest ozdobników i nadruków. W całości zachowana w jasnej, naturalnej kolorystyce. Dodatkowo ten notes dostępny jest w kilku różnych wariantach, jeśli chodzi o jego wymiary. W ten sposób na pewno każdy dobierze dla siebie taki rozmiar, który w pełni sprosta jego oczekiwaniom i będzie funkcjonalny.

Notesy eko z korkową okładką

Na pewno prawdziwym hitem będą również notesy eko, które posiadają korkową okładkę. Jest to bardzo ciekawy, oryginalny dodatek. Dzięki temu będzie on również, jak najbardziej odpowiedni na prezent. Notatnik z korkową okładką jest dostępny w wygodnym, mieszczącym się wszędzie formacie A5. W środku znajduje się 96 stron w linie. Dodatkowo notes posiada zamknięcie na elastyczną gumkę, a także bardzo praktyczny uchwyt na długopis. Dzięki temu nie da się go zgubić, co na pewno przypadnie do gustu zwłaszcza zabieganym osobom! Taki notes to idealny wybór dla siebie, jak i na prezent.

Notatnik ekologiczny dla studenta i pracownika

Na pewno tego typu notatnik ekologiczny będzie doskonałym wyborem, zarówno dla studenta, jak i pracownika. Grube kartki gwarantują, że tusz nie będzie przebijać. Takie notesy sprawdzą się, zarówno podczas pracy, jak i w trakcie wykładów. Wybierając notatniki ekologiczne można mieć całkowitą pewność, że jest to rozwiązanie korzystne dla całej planety. Warto zmienić dawne nawyki i tam gdzie to możliwe, stosować bardziej ekologiczne zamienniki. Zwłaszcza że, te notesy naprawdę prezentują się wyjątkowo i na pewno zaciekawią niejedną osobę! Do wyboru są, zarówno modele w linię, jak i te w kratkę.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz